Navyšování limitů

Jste noví? Ptejte se na vše, co vás o Plus500 zajímá! Jakýkoliv dotaz je vítán, každý jednou začínal od píky.

Navyšování limitů

Příspěvekod jerry » úte 10. zář 2013 17:26:29

Po nějaké době mi byly zvednuty limity pro otevření pozic a ne málo. Chci se zeptat, jestli je možné se proti tomu nějak bránit.Možná to tu už někde bylo řešeno, ale nikde jsem to nenašel Díky za odpověď
jerry

Re: Navyšování limitů

Příspěvekod RecenzePlus500 » úte 10. zář 2013 22:33:20

Ahoj,
ještě jsme se tím nezaobírali, jelikož to spadá do kategorie pro pokročilé.
To, co se ti stalo, může působit nemile, zejména ze začátku, než si zvykneš na vyšší minimální objemy, ale ber to jako jakési "ocenění" od Plus500, že tě považují za úspěšného obchodníka. Tradeři, kteří se nedokáží odlepit od tréningové mety a pořád jen prodělávají většinou mohou obchodovat za drobné neustále.
Z vlastní zkušenosti mohu říci, že když mě Plus500 takto "označkovalo", nejprve jsem také nechápal proč, ale s postupem času jsem to ocenil. A to hlavně proto, že mě to donutilo "vyrůst". Už jsem nemohl dělat takové množství "náhodných" obchodů, ale byl jsem nucen více přemýšlet, do které pozice vstoupím, protože jsem najednou byl nucen riskovat o něco více peněz. A vyplatilo se, znatelně se mi snížilo množství obchodů, do kterých jsem vstupoval, ale pozice, které jsem otevřel končily s větším a častějším ziskem, než dříve. Takže kladný dopad na můj obchodní účet byl způsoben jednak tím, že jsem vydělával více, díky vyšším objemům, ale hlavně jsem vydělával častěji, protože jsem začal o obchodech více přemýšlet a lépe je začal analyzovat.
Pokud tě zajímá, jestli se takto chovají i "jinde", věz, že většinou ano. Řada brokerů ale dokonce dovoluje minimální pozici až např. od 1 lotu, což např. u EUR/USD je 100 000 EUR, což i s pákou 1:100 je pořád okolo 1300 USD za vstup do pozice (26 000 Kč), takže jestliže teď u Plus500 musíš otevírat pozice v pár desítkách stokorun, pořád jsi na tom ještě dobře, ve srovnání s konkurenty.
RecenzePlus500
Administrátor

Příspěvekod Kibbler » úte 18. bře 2014 22:12:56

Také se mi to stalo a rozhodně nesdílím nadšení. Přicházím tím o svobodnou volbu, zda použiju vyšší či nižší částku. Navýšení je zhruba desetinásobné a to při malém účtu a mém stylu obchodování znamená buď riskovat účet v jednom obchodu nebo jim tam natlačit 100 tic a nebo se na to vykašlat a zrušit účet, dokud na něm neco je. Asi účet zruším, a to i přes dobrou bilanci za poslední rok, mě se tento přístup prostě nelíbí :)
Kibbler

Příspěvekod RecenzePlus500 » čtv 27. bře 2014 14:58:59

Už jsme to řešili mnohokrát na hlavní stránce, lidé se na to často ptají :)

Gold účty jsou jednoduše "automatická" záležitost Plus500, která naskočí jako jakési uznání dobrých obchodních výsledků. Důsledkem je, že získáváte 5% slevu na poplatky při držbě přes noc, na druhou stranu, je pravda, že se zvednou minimální limity, tj. končí obchodování se stokorunami :)

Stačí ale jeden email na support@plus500.com psaný česky, klidně i v neděli večer a požádat o zrušení gold účtu a vrácení původního stavu. Problém s Gold účtem je vyřešen :)
RecenzePlus500
Administrátor

Příspěvekod Horys » stř 10. zář 2014 7:45:10

Zdravím, mám otázku na všechny, které toto navýšení potkalo. Po jaké době obchodování ono navýšení přišlo? A ještě druhá otázka: Dá se toto navýšení očekávat i při otevírání pozic hned od začátku ve větších objemech nebo se to týká jen ,,stovkařů" ?
Horys

Zpět na Obecné dotazy k Plus500