Přerolování

Jste noví? Ptejte se na vše, co vás o Plus500 zajímá! Jakýkoliv dotaz je vítán, každý jednou začínal od píky.

Přerolování

Příspěvekod Marti » pon 26. kvě 2014 18:53:52

Dobrý den,

Prosím mohl by mi někdo poradit jak se přerolovat do dalšího kontraktního období? Už se mi takhle nechteně zavřelo pár obchodů se ztrátou. Na Finančníku jsem se dočetla, že se tedy dá přerolovat do dalšího období, ale nevím si s tím rady.

Předem moc díky za odpověď :-)

Martina
Marti

Re: Přerolování

Příspěvekod RecenzePlus500 » stř 28. kvě 2014 12:24:56

Zdravím Martino,

mám pocit, že automatické přerolování do dalšího období není v Plus500 možné a musíte prostě kontrakt otevřít znovu. Proto je vždy vhodné se podívat, kdy kontrakt vyprší a má li to být např. další den, raději zvážit, zda jej nekoupit až s novou expirací. Ale pro jistotu se přeptám přímo u Plus500, je to zajímavý dotaz, ale jelikož já obchoduji spíš intradenně, nikdy mě toto moc netrápilo :)
RecenzePlus500
Administrátor

Re: Přerolování

Příspěvekod Armus » pát 30. kvě 2014 17:26:20

U klasickych komodit, snad vyjma Zlata se vzdy setkate s expiraci, a neni to jen na Plusku..rolovat kontrakt tak jak byste chtela, uz principu proste nejde! Na tohle vam idealne poslouzi ETF_komodity, tam expirace neni a muzete je drzet bez omezeni, maji dokonce temer totozne korelace. Navic dlouhodobe drzeni pozic zbytecne prihazuje poplatky, jak pise Admin, idealni je intradenni nebo kratkodobe obchodovani od 2 do 5 dnu, to si osobne myslim prinasi nejlepsi uspechy;-)
Armus

Zpět na Obecné dotazy k Plus500