První vklad

Jste noví? Ptejte se na vše, co vás o Plus500 zajímá! Jakýkoliv dotaz je vítán, každý jednou začínal od píky.

První vklad

Příspěvekod milak » stř 08. led 2014 11:06:57

Ahoj,

potřeboval bych poradit. Přes rok obchoduji v demo režimu, rozhodl jsem se poslat peníze a začít obchodovat.
Poslal jsem peníze přes banku, ale transakce neproběhla a to to zadávala paní z banky. Poradíte někdo.

Děkuji
milak

Re: První vklad

Příspěvekod RecenzePlus500 » stř 08. led 2014 16:36:57

Dobrý den,

Vítám Vás u nás na fóru a gratuluji k uváženému rozhodnutí otevřít si skutečný účet až po roce, kdy máte jistě již dostatek zkušeností!

Ohledně vkladu - při vkladu z banky nemějte vůbec strach.. Je důležité vědět, kdy jste peníze posílal a z jaké banky. Některé banky, zejména menší a nedávno vzniklé banky používají k platebnímu styku se zahraničím další prostředníky a proto celá transakce nemusí být tak rychlá.
Pokud je to méně jak 5 pracovních dnů, vůbec bych se tím nezabýval, peníze dojdou.
Pokud ovšem putují déle, jak 5 pracovních dnů, zkontrolujte si prosím podle příkazu, zdali jste zadal správný variabilní symbol, jaký vám vygenerovalo Plus500 pro vklad. Pokud vše sedí, napište prosím na support@plus500.cz , normálně česky.. uveďte veškeré detaily o platbě, částku, var. symbol, datum, ze které banky se posílalo atd, jistě se brzy platba dohledá :)
Dejte nám vědět, jak jste dopadl!
RecenzePlus500
Administrátor

Příspěvekod HOLMEY » stř 22. led 2014 17:57:13

Dobrý den Milak!
Díky za Váš příspěvek k věci,Hledám pár lidí kteří by si prostřednictvím tohoto fora vyměnovali obchodní zkušenosti s +500.
Klobouk dolů před Vaší roční demo prací na +500.

Holmey!
HOLMEY

Příspěvekod michalondrej78 » ned 11. kvě 2014 17:08:04

Dobrý den, měl bych dotaz, zaslal jsem všechny dokumenty které potřebuji k výběru, jen mi pořád vrácejí že mám doložit potvrzení adresy, např. složenku atd. nechal jsem si zaslat dopis na mou adresu, bude to stačit? A ještě mám na účtě 2033 kč a nemohu obchodovat, píše mi to že mám nedostatek financí, můžete mi poradit
michalondrej78

Příspěvekod RecenzePlus500 » ned 11. kvě 2014 22:39:47

Ano, ověření adresy přes poštovní kód, který vám přijde do schránky by mělo stačit, popř. naskenujte třeba fakturu od telefonu atd..

Ohledně nemožnosti obchodovat s 2033 Kč, to je divné, jakou nejmenší pozici můžete otevřít? Zřejmě zkoušíte otevřít větší pozici, než na kolik máte peníze.. možná, že jste v účtu gold, kde máte jisté slevy za poplatky při držení přes noc, ale naopak musíte otevírat o něco vyšší pozice, nežli ve standardním režimu.
Radil bych napsat na support@plus500.com, normálně česky, a poptat se tam, nebo více specifikujte jakou pozici a za kolik chcete otevírat.
RecenzePlus500
Administrátor

Zpět na Obecné dotazy k Plus500